IMP-GS-11627 Nekla - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Działka budowlana 1015 m2, Nekla, pow. wrzesiński.

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1015 m2, położona w miejscowości Nekla, gmina Nekla, województwo wielkopolskie.
 

Nieruchomość położona w bardzo cichym i spokojnym obszarze Nekli , wśród domów jednorodzinnych i pól. Działka ogrodzona, czysta (niedawno wykarczowana). Niedaleko do Szkoły Podstawowej ( ok. 850 m) , Kościoła (ok 1,2 km), Banku, Urzędu Miasta i Gminy ( ok 1,5 km), Dworca kolejowego.  Wymiary działki: front 27,60 m, prawy bok 42,47 m, tył 24,99 m.  Działka o płaskim terenie.

Atutem działki jest to że nie posiada wokół siebie gęstej zabudowy mieszkaniowej. Teren na przeciwko nieruchomości objęty jest tzw "korytarzem ekologicznym". Czyli dopuszcza się lokalizację urządzeń rekreacyjnych typu terenowego, ścieżek, boiska nieurządzonego, ławki itp. Droga dojazdowa do działki kończy się na wysokości działki, a więc będzie ograniczony ruch samochodowy.


 Działka objęta miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
1. Budynek mieszkalny jednorodzinny,
2. Wysokość budynków do 2 kondygnacji z poddaszem Użytkowym ( dach dwu lub wielospadowy),
3. Minimalizacja, lub całkowita rezygnacja z podpiwniczenia,
4. Dostosowanie bryły budynku do architektury regionalnej i lokalnej tradycji ( ganek, sterczyny, wiatrownice, pod- i nadokienniki, okiennice, daszki itp),
5. Budynki mieszkalne sytuować kalenicą równolegle do drogi,
6. Zblokowanie na jednej granicy z sąsiadem wszelkich funkcji uciążliwych np; garaż, kompostownik, kubły na śmieci ( druga granica zostaje wolna od zagospodarowania typu gospodarczego),
7. Dopuszcza się na terenie objętym symbolem M, usytuowanie budynku gospodarczo - garażowego p powierzchni max 50 m2 - parterowego, lokalizacji obiektów usługowych oraz produkcyjnych nieuciążliwych dla środowiska przy zachowaniu zasady by tereny przeznaczone pod te obiekty i urządzenia nie przekraczały 20% powierzchni działki,


Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną asfaltową (ul. Parkowa), następnie drogą gminną utwardzoną.


Nekla jest gminą która przyciąga ludzi młodych, która inwestuje w wysoki poziom życia swoich mieszkańców, dba i rozwija swoją infrastrukturę techniczną i społeczną.
Z Nekli łatwo i szybko dojedziemy do Poznania:  samochodem drogą 92 ok. 33 km, PKP ( ok 2 km od działki) jak i komunikacją podmiejską. Do Wrześni i Gniezna.

Media: woda, gaz, prąd w drodze przy działce. Kanalizacja - zbiornik bezodpływowy ( kanalizacja miejska w planach).
 

Oferta godna polecenia ze względu na bardzo atrakcyjną cenę i lokalizację !!!

W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt.

Więcej zdjęć dostępnych na stronie www.imperium.nieruchomosci.pl


Prowadząca ofertę:
Ewa Włodarczyk - Białek
tel. 502-600-130


Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Ewa Białek.
502-600-130
ewa@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-11627
Lokalizacja Nekla
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 1 015,00 m²
Wymiary działki 27,6/42,47/24,99 m
Cena 110 000 PLN
Cena/m2 108.37 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki ogrodzona