IMP-GS-9899 Suchy Las - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Polecamy do sprzedaży trzy działki przeznaczone pod aktywizację gospodarczą o łącznej powierzchni 2716 m2. Działki położone są w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, w odległości ok. dwustu metrów od ulicy Obornickiej. Działki posiadają możliwość dojazdu z dwóch stron. Nieruchomości znajdują się w Suchym Lesie, przeznaczone są pod zabudowę budynkiem usługowym oraz biurowym. Wydane zostały warunki zabudowy, które umożliwiają zabudowę trzydziestu procent  powierzchni działki oraz posadowienie  budynku posiadającego dwie kondygnacje.

Ogólna efektywna powierzchnia budynku uwzględniająca linie zabudowy i możliwość zabudowy dwóch kondygnacji wynosiłaby ok 1300 m2.

Zasilanie w wodę z sieci wodociągowej. Odprowadzanie ścieków sanitarnych: tymczasowo do zbiornika bezodpływowego, docelowo do kanalizacji sanitarnej.Zasilanie energetyczne i gazowe na podstawie warunków przyłączenia od gestora sieci. Przewidziano ok. trzydziestu miejsc postojowych dla samochodów osobowych.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, dobry dojazd co jest szczególnie istotne w przypadku działek przeznaczonych pod aktywizację gospodarczą.

Łatwy i szybki dojazd do Poznania, blisko do przystanków komunikacji miejskiej.

Prowadzimy pełną obsługę związaną z pozyskaniem kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Wiktor Charkiewicz
660776441
Nr licencji: 19060
w.charkiewicz@poczta.fm

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 19060

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-9899
Lokalizacja Suchy Las
Przeznaczenie działki inwestycyjna
Pow. całkowita [m2] 2 716,00 m²
Cena 1 224 000 PLN
Cena/m2 450.66 PLN

Nieruchomość

Podobne oferty

IMP-GS-8722, Działka na sprzedaż, Suchy Las

Działka na sprzedaż,
Suchy Las

Pow. całkowita [m2]: 2723.00

Cena/m2: 440.69 PLN

1 200 000 PLN