IMP-GS-6940 Oborniki, Rożnowo - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA. PRZY LESIE! OBORNIKI.
 
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 720m2, położona w Rożnowie, dużej wsi sołeckiej, położonej w województwie wielkopolskim, w powiecie obornickim, w gminie Oborniki. Jest to największa wieś gminy Oborniki.
 
Najcenniejszym zabytkiem wsi jest barokowy kościół pod wezwaniem św. Katarzyny z roku 1798.
 
W Rożnowie znajduje się Zespół Szkół im. Franciszka Mickiewicza, obejmujący szkołę podstawową i gimnazjum. Do szkoły uczęszczają dzieci i młodzież z Rożnowa, Kowanówka, Marszewca, Łukowa i Pacholewa.
 
Położenie działki wg. warunków zabudowy predysponują ją do wykorzystania pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną, wolno stojącą.
 
Działka posiada aktualne warunki zabudowy, wylane zostały fundamenty ( powierzchnia użytkowa domu z projektu 130m2 + 27 m2 garaż i kotłownia.)
 
W sąsiedztwie działki niezabudowane, las.
 
Kształt działki zbliżony do kwadratu. Dojazd drogą asfaltową.
 
Uzbrojenie : Prąd na działce, gaz i kanalizacja  w drodze.
 
Nieruchomość położona jest blisko głównej trasy S11, odległość od Obornik – 10km, od Poznania ok. 35 km. W okolicy domy jednorodzinne, wolnostojące, Bank, Szkoła, Kościół, PKP, przystanek komunikacji, sklepy spożywcze.
 
Dużym atutem jest lokalizacja nieruchomości, zjazd z głównej trasy S11, a samo położenie w spokojnym, zacisznym miejscu, przy ścianie lasu.
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-6940
Lokalizacja Oborniki, Rożnowo
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 720,00 m²
Cena 140 000 PLN
Cena/m2 194.44 PLN

Nieruchomość

Standard