IMP-GS-2023 Rogoźno, Parkowo - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

DZIAŁKA ROLNA. PARKOWO GM. ROGOŹNO

Polecam na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Parkowo Gm. Rogoźno.

Parkowo jest to wieś sołecka położona w województwie wielkopolskim, powiecie obornickim i gminie Rogoźno ( 12 km od Rogoźna, 7km od drogi S-11), na skraju Puszczy Noteckiej.

Ze względu na lokalizację jest to cicha, spokojna okolica.

Działka o powierzchni 3,5 HA, płaska, o nieregularnym kształcie jest działką rolną, uprawianą. Istnieje możliwość jej przekształcenia na budowlaną.

Media: prąd i woda w drodze.

Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową oraz ostatnie 300m drogą utwardzoną. Lokalizacja w otoczeniu innych działek niezabudowanych.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu działki zagospodarowanej o powierzchni 1500m2 z Domem piętrowym o powierzchni 200m2 oraz budynkiem gospodarczym 60m2.

We wsi znajduje się nowoczesny Zespół Szkół z Izbą Pamięci Józefa Wybickiego (do szkoły uczęszczają uczniowie z: Parkowa, Wełny, Kaziopola, Grudny, Słomowa, Szczytna, Józefinowa, Jaracza i Rożnowic), przedszkole, biblioteka, agencja pocztowa, ośrodek zdrowia, remiza OSP, przystanek PKP i przystanki autobusowe. Nieopodal Parkowa znajduje się rezerwat przyrody Wełna.

Część mieszkańców prowadzi własne gospodarstwa rolne, inni dojeżdżają do pracy, głównie do Rogoźna, Obornik i Poznania. We wsi znajduje się P.W. "Atis" (firma stolarska zatrudniająca najwięcej pracowników), Drukarnia "KMB Druk", bar i sześć sklepów, ma tutaj swoją siedzibę kilka film budowlano-remontowych i dwa gospodarstwa agroturystyczne.

Parkowo jest miejscowością w większości skanalizowaną. Zasięg wszystkich trzech sieci telefonii komórkowej jest bardzo dobry. We wsi, na dachu Zespołu Szkół, znajduje się nadajnik Internetu radiowego, który zaopatruje w usługi internetowe część mieszkańców.

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-2023
Lokalizacja Rogoźno, Parkowo
Przeznaczenie działki rolna
Pow. całkowita [m2] 30 500,00 m²
Cena 976 000 PLN
Cena/m2 32.00 PLN

Nieruchomość

Prąd jest