IMP-LW-9332 Rakoniewice (gw), Rakoniewice - lokal na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w pawilonie handlowym - nowo powstającym centrum handlowym w Rakoniewicach. 

Istnieje możliwość wynajęcia dowolnej powierzchni sprzedażowej w cenie najmu 20zł/m2.
Cena najmu 1m2 magazynu, znajdującego się z tył obiektu wynosi 10zł/m2.

Właściciel obiektu przystosuje dany lokal (wydzieli) po podpisaniu umowy najmu. 

Możliwość negocjacji sposobu wykorzystania obiektu oraz wysokości czynszu najmu.
Obecnie na terenie pawilonu powstaje galeria handlowa, wśród najemców znajduję się sklep odzieżowy oraz obuwniczy. 

Nieruchomość:

Przedmiotem wynajmu jest grunt o powierzchni 5 088 m2 położony przy ul. Krystyny w Rakoniewicach, na którym znajdują się 4 budynki – pawilon handlowy (900 m2), przyległy magazyn (560 m2) oraz budynek gospodarczy znajdujące się w tyle działki za przyległym magazynem (96m2). Ponadto w tyle działki znajduje się wiata (75 m2) a w przedniej części parking z ok 30 miejscami postojowymi. Tereny zielone zajmują ok 10% powierzchni działki.

Pawilon handlowy:

W pawilonie handlowym (900 m2) wyodrębniono 2 części. W pierwszej części (lewa strona pawilonu) mieści się obecnie market Agroma, zajmujący powierzchnię 300 m2. W drugiej części (prawa strona pawilonu) znajdują się dwa sklepy – obuwniczy (50 m2) oraz odzieżowy (60 m2). Poza wymienionymi sklepami w części tej znajdował się market spożywczy (400 m2).
Istnieje możliwość usunięcia ścianek działowych oraz dowolnej aranżacji powierzchni całego pawilonu.

Magazyn:

W budynku przyległym do pawilonu handlowego znajdują się pomieszczenia biurowe, magazynowe, socjalne i sanitarne. Wszystkie pomieszczenia rozdzielone są ściankami działowymi. W środku magazynu znajduje się ogród (ok 130m2). Istnieje możliwość jego likwidacji i wcielenia terenu ogrodu do bryły budynku, co jednak wiązać się będzie z koniecznością uzyskania niezbędnych zezwoleń.

Parking:

Blisko 25% powierzchni całej działki (ok 1 400 m2) zajmuje duży parking samochodowy z nawierzchnią asfaltową, na którym obecnie znajduje się około 30 miejsc postojowych. Powierzchnia miejsc postojowych wynosi ok 640 m2. Istnieje możliwość rozbudowy parkingu lub wykorzystania jego powierzchni na inne cele.

Lokalizacja:

Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta (500 m do Placu Powstańców Wielkopolskich). Na sąsiadującej działce znajduje się POLOmarket, a 300 m dalej Dino Market oraz stacja benzynowa Orlen. Ponadto w Rakoniewicach znajduje się Biedronka, w odległości ok 1 000 m od przedmiotowej nieruchomości. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również restauracja Gawra.

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Piotr Stoga
790700230
790-700-230
p.stoga@imperium.nieruchomosci.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 19146

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-LW-9332
Lokalizacja Rakoniewice (gw), Rakoniewice
Pow. całkowita [m2] 50,00 m²
Czynsz najmu 1 000 PLN
Cena/m2 20.00 PLN

Nieruchomość

Standard

Pomieszczenia