IMP-GS-1504 Rogoźno - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

SPRZEDAŻ. DZIAŁKI REZYDENCJONALNE 3000M2, 5000M2. ROGOŹNO/MIĘDZYLESIE

Przedmiotem sprzedaży jest kilka działek rezydencjonalnych o pow. od 3000 do 5000 m2, położonych 30 km na północ od granicy Poznania, na terenie gminy Rogoźno. Istnieje możliwość wydzielenia działki według indywidualnych życzeń.

Gmina ta posiada wysokie walory przyrodniczo-krajobrazowe, na które składa się różnorodność form rzeźby terenu, powierzchnie wodne oraz rozległe zasoby leśne. W studium zagospodarowania przestrzennego gminy, obszar ten oznaczony został jako teren o wiodącej funkcji zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej wsi Międzylesie, położonej w odległości 4 km od Rogoźna, znajdującej się w rejonie malowniczych terenów rekreacyjnych, blisko lasów i jezior.

Położenie działek jak i ich okolica zapewnia kontakt z przyrodą i naturą, predysponując je do wykorzystania pod budowę domu jednorodzinnego, rekreacyjnego lub rezydencji. Na terenie, z którego zostały wydzielone działki, znajduje się niedawno wybudowany staw o pow. 0,55 ha z przeznaczeniem pod rekreację dla mieszkańców. Pozostałe obszary stanowią uprawiane w ramach rolnictwa ekologicznego łąki poprzecinane pasami zadrzewień.

Dojazd w kierunku drogi S-11 Piła-Poznań przez wieś Rożnowo lub przez Międzylesie do drogi Rogoźno-Murowana Goślina-Poznań.

Uzbrojenie : prąd, woda w drodze wzdłuż granicy działki

Działki posiadają aktualne warunki zabudowy.

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-1504
Lokalizacja Rogoźno
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 3 000,00 m²
Cena 135 000 PLN
Cena/m2 45.00 PLN

Nieruchomość