IMP-GS-11085 Kostrzyn (gw), Tarnowo - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Polecamy do sprzedaży działki budowlane położone w Kostrzynie - Tarnowo. 

Działki znajdują się w  bardzo atrakcyjnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Posiadają powierzchnię 310 m2, 314 m2, 479 m2, 438 m2 oraz 563 m2.

Zgodnie z postanowieniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego możliwe jest zlokalizowanie na działce jednego domu mieszkalnego w zabudowie szeregowej. Maksymalna powierzchnia zabudowy 35% powierzchni działki. Wysokość zabudowy budynku mieszkalnego; do dwóch kondygnacji nadziemnych tj nie wyżej niż 9,0m od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku. Dach o kącie nachylenia od 30 do 45 stopni. Segmenty budynków w zabudowie szeregowej o takiej samej geometrii dachu.

Projekt domu w zabudowie szeregowej w cenie działki !!!

Media: prąd na działce, woda i gaz w drodze wewnętnrzej. Kanalizacja w odległości 165 m od działki. Wjazd na osiedle w trakcie realizacji.

Bardzo ładna spokojna i cicha okolica, w sąsiedztwie znajdują się inne działki, w bliskiej odległości znajduje się zbiornik wodny oraz sad jabłoniowy.

Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących działki zlokalizowanej w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesnym szybkim i wygodnym dojazdem do Poznania ( 27 km do Poznania).  Dojazd do Poznania jest możliwy   również komunikacją miejską: linia 92 i S5. 


Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.

 
Prowadząca ofertę:
Ewa Włodarczyk - Białek
tel. 502-600-130

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Ewa Białek.
502-600-130
ewa@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-11085
Lokalizacja Kostrzyn (gw), Tarnowo
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 310,00 m²
Wymiary działki 8/38 m
Cena 37 200 PLN
Cena/m2 120.00 PLN

Nieruchomość

Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak