IMP-GS-11406 Rogoźno (gw), Studzieniec, Międzylesie - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

SPRZEDAŻ. DZIAŁKI. MIĘDZYLESIE. GM. ROGOŹNO
 
Przedmiotem sprzedaży jest kilka działek budowlanych o pow. ok. 1000 m2, 1200 m2, 1500m2  każda, położonych 30 km na północ od granicy Poznania, na terenie gminy Rogoźno.
 
Okolica posiada wysokie walory przyrodniczo-krajobrazowe, na które składa się różnorodność form rzeźby terenu, powierzchnie wodne oraz rozległe zasoby leśne. W studium zagospodarowania przestrzennego gminy, obszar ten oznaczony został jako teren o wiodącej funkcji zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.
 
Działki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej wsi Międzylesie, położonej w odległości 4 km od Rogoźna, znajdującej się w rejonie malowniczych terenów rekreacyjnych, blisko lasów i jezior.
 
Położenie działek jak i ich okolica zapewnia kontakt z przyrodą i naturą, predysponując je do wykorzystania pod budowę domu jednorodzinnego. Blisko terenu, z którego zostały wydzielone działki, znajduje się niedawno wybudowany staw o pow. 0,55 ha z przeznaczeniem pod rekreację dla mieszkańców. Pozostałe obszary stanowią działki zabudowane nowymi domami jednorodzinnymi oraz uprawiane w ramach rolnictwa ekologicznego łąki poprzecinane pasami zadrzewień.
 
Dojazd w kierunku drogi S-11 Piła-Poznań przez wieś Rożnowo lub przez Międzylesie do drogi Rogoźno-Murowana Goślina-Poznań.
 
Uzbrojenie : prąd, woda w drodze wzdłuż granicy działki
 
Działki posiadają aktualne warunki zabudowy, predysponujące do budowy budynków jednorodzinnych, wolno stojących o powierzchni zabudowy do 160m2 wraz z budową budynku garażowo-gospodarczych o powierzchni zabudowy do 75m2.
Liczba kondygnacji nadziemnych 2, w tym poddasze. Dach dwuspadowy lub wielospadowy.
 
Działki zlokalizowane są w urokliwym miejscu, w spokojnej okolicy,  z dala od  miasteczkowego zgiełku.
 

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-11406
Lokalizacja Rogoźno (gw), Studzieniec, Międzylesie
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 1 200,00 m²
Cena 60 000 PLN
Cena/m2 50.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Ukształtowanie działki płaska
Ogrodzenie działki brak

Podobne oferty

IMP-GS-2084, Działka na sprzedaż, Rogoźno (gw), Grudna

Działka na sprzedaż,
Rogoźno (gw), Grudna

Pow. całkowita [m2]: 1246.00

Cena/m2: 47.35 PLN

59 000 PLN