IMP-GS-11929 Obrzycko (gw), Piotrowo - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

SPRZEDAŻ. DZIAŁKA INWESTYCYJNA 4,3 HA. PIOTROWO GM. OBRZYCKO.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch działek zlokalizowanych w miejscowości Piotrowo, Gmina: Obrzycko, Powiat: Szamotulski, Województwo: Wielkopolskie.

Powierzchnia działki wynosi 4,3 ha i została podzielona na dwie 1.8 ha oraz 2.5 ha, z jednej strony graniczy z Puszczą Nadnotecką. Na części działki przeprowadzono prace związane z usunięciem gruntu macierzystego(przygotowanie pod budowę hali) oraz prace mające na celu usunięcie dzikiego wysiewu sosny.

W MPZP działki stanowią jednostkę urbanistyczną AG jako tereny przeznaczone pod aktywizację gospodarczą.

Nieruchomość położona na obszarze wiejskim w miejscowości Piotrowo z bezpośrednim dostępem do dróg krajowych (DW 182, ok. 31 km do S11, o ok. 51 km  do A2).

Dogodna komunikacja, bliskość takich miast jak Szamotuły , Wronki, Czarnków, 40km do s11/ Poznań /A2.

Brak opłat za odrolnienie gruntu ze względu na klasę V i VI gleby , wystarczy tylko  wniosek o wyłączenie obszaru  przeznaczonego pod AG  z pod produkcji rolnej.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA:

a)           Woda z sieci miejskiej – 0k. 150 m od granic działek.
b)           Energia elektryczna - w granicy działki znajduje się podłączenie o napięciu 220 V.
              Zapewnienie dostaw energii elektrycznej z mocą przyłączeniową 500 kW.
c)           Kanalizacja – podłączenie biegnie ok. 150 m od granic działek.
d)           Warunki przyłącza gazu ziemnego w wysokości większej niż 25 m3/h.


Sąsiednia działka została już zaktywizowana gospodarczo.

We Wronkach powstał jeden z największych magazynów logistycznych wysokiego składowania (na zdjęciu) do którego obok działki  prowadzi główna droga w kierunku portów prześladowczych.

Nieruchomość po otwarciu nowej obwodnicy Wronek, usprawniającej dojazd do miasta jest oddalona od firmy Samsung  o ok. 6,5 km.


Nieruchomość idealnie wpisuje się w plan budowy np.

•magazynowego centrum logistycznego z oddziałem celnym i operatorem spedycyjnym
•centrum konfekcjonowania wyrobów z placem celnym i operatorem spedycyjnym
•firm kooperujących z Samsungiem
•parkingu magazynowo-spedycyjnego ze stałym wahadłem transportowym pomiędzy Piotrowem a firmą   Samsung
•zmniejszenie kosztów magazynowania i transportu
•z centralizuje logistykę dostaw i magazynowania, co ułatwi proces zarządzania tą częścią przedsiębiorstwa
•pozwoli na poprawę logistyki dostaw i pozwoli uzyskać dodatkową przestrzeń magazynową na terenie Samsunga


Otoczenie:
tereny zielone i rekreacyjne, obiekty przemysłowe, teren niezabudowany, las

Stosunek władz lokalnych (gmina Obrzycko) przychylny inwestorom.

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-11929
Lokalizacja Obrzycko (gw), Piotrowo
Przeznaczenie działki inwestycyjna
Pow. całkowita [m2] 43 000,00 m²
Cena 6 880 000 PLN
Cena/m2 160.00 PLN

Nieruchomość

Standard