IMP-GS-11707 Rogoźno - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

SPRZEDAŻ .ATRAKCYJNA DZIAŁKA 1 179 M2. ZABUDOWA 640 M2. POD INWESTYCJĘ : MARKET, CENTRUM HANDLOWE, SKŁADY, MAGAZYNY, MIESZKANIA. ROGOŹNO. CENTRUM.
 
Polecam na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni  1 179m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta Rogoźna w sąsiedztwie Marketów i Zakładów Produkcyjnych a jednocześnie niedaleko od zabudowań.
 
Nieruchomość idealna pod kątem inwestycyjnym: pod budowę Marketu lub Hali, Magazynu.
 
W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Rogoźna  działka  położona jest na terenie oznaczonym symbolem P/U – tereny o wiodącej funkcji obiektów produkcyjnych składów i magazynów / tereny o wiodącej funkcji usługowej, w tym usług o charakterze publicznym.
 
Działka obecnie zabudowana jest  budynkiem administracyjnego pawilonu usługowego-handlowego dwu kondygnacyjnego o łącznej powierzchni  640 m2, po 320 m2 na każdej kondygnacji oraz objęta jest decyzją o warunkach zabudowy  ustalającą  zmianę sposobu użytkowania części budynku biurowego na cele mieszkalne, (w chwili obecnej - adaptacja pomieszczeń biurowych znajdujących się na drugiej kondygnacji budynku na dwa lokale mieszkalne).
 
 
Nieruchomość posiada dogodny dojazd z głównej ulicy  z dużym placem z możliwością jego przystosowana dla dużych samochodów ciężarowych i parkingu.

Budynek usytuowany jest z wejściem od strony południowej, wykonany systemem gospodarczym, niepodpiwniczony, ze spadkiem dachu łagodnym w kierunku wschód-zachód.
Pokrycie stanowi płyta dachowa  typu "Metalplast" PW -8 typu IZOTHERM D-140 w konstrukcji stalowej
 
Media: woda, kanalizacja miejska, prąd, siła. Przyłącze do gazu w odległości ok 3m.

Istnieje możliwość zakupu połowy nieruchomości w cenie 450 000 PLN lub zamiana tej połowy na Dom w stanie deweloperskim.

 
Oferta godna polecenia ze względu na lokalizację i cenę !

 
 
Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości.
 
 
Prowadząca ofertę:
Małgorzata Machucka
690 516 202
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-11707
Lokalizacja Rogoźno
Przeznaczenie działki usługowa, przemysłowa, budowlana, inwestycyjna
Pow. całkowita [m2] 1 168,00 m²
Cena 850 000 PLN
Cena/m2 727.74 PLN

Nieruchomość

Standard
Ogrodzenie działki brak