IMP-HS-11807 Rogoźno (gw), Pruśce - hala na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Sprzedaż. Hala Produkcyjno-Magazynowa 330m2. Biura + socjal 130m2. Plac 5000m2. Rogoźno!
 
Prezentowana Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym, widocznym miejscu, przy głównej drodze w kierunku na Bydgoszcz, w odległości 6 km od miasta Rogoźna oraz 9km do miasta Wągrowiec.

Powierzchnia produkcyjna Hali (instalacja elektryczna przygotowana pod zakład ślusarski, wysokie zabezpieczenia prądowe ) - 330m2, przez większą część budynku, 3/4 długości części produkcyjnej przechodzi konstrukcja, gdzie dawniej była zamontowana suwnica. Instalacja oraz konstrukcja są gotowe pod jej ponowne zamontowanie
 
Ścianę w części produkcyjnej - można wyburzyć, jest to ściana działowa.

Powierzchnia socjalno –biurowa -gospodarcza - 130m2 (część budynku z płaskim dachem). W tym biuro przy wejściu, 2 pomieszczenia socjalne, toalety i prysznice.

Dodatkowo dwie bramy wjazdowe po lewej stronie budynku w tym większa  to część garażowa/magazynowa o powierzchni około 60m2, mniejsze drzwi to zejście do kotłowni. Instalacja grzewcza  z kotłem CO.

Powierzchnia przed budynkiem - 2500m2 wyłożona kostką brukową.

Dwie bramy wjazdowe - widoczna brama od strony Wągrowca, jako dojazd do placu utwardzonego  lub obiektu. Druga brama znajduje się od strony Rogoźna tej samej wielkości.

Powierzchnia placu ogrodzonego przylegającego do hali wynosi 5000m2, możliwość jego powiększenia o kolejne 2500m2.

W chwili obecnej obiekt przystosowany do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej, hurtowej, usługowej, itp., bez nakładów finansowych. Dla danej nieruchomości dostępne są wszystkie media.

Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, monitoring, światłowód, ogrzewanie centralne.

Istnieje możliwość powiększenia terenu składowego/użytkowego o nawet 10 000m2 wokół ogrodzonej działki.

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-HS-11807
Lokalizacja Rogoźno (gw), Pruśce
Pow. całkowita [m2] 460,00 m²
Cena 1 000 000 PLN
Cena/m2 2173.91 PLN

Nieruchomość

Standard

Pomieszczenia