IMP-HS-5645 Suchy Las (gw), Suchy Las - hala na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

SPRZEDAŻ. HALA pow. 2000m2, MAGAZYNY, PARKING, PLAC MANEWROWY. SUCHY LAS.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem budynkiem hali magazynowej  zlokalizowana przy wylocie z Poznania na Oborniki w miejscowości Suchy Las, powiat poznański.

Hala położona jest na działce o łącznej powierzchni ok. 4000m2. Teren zagospodarowany, z parkingiem na około 20 samochodów, plac manewrowy dla tirów.

Hala magazynowa około 2000m2 - wysokość 7m (ogrzewanie olejowe). Obiekt wybudowany w 2000 i 2003 roku.
Nieruchomość położona jest w obrębie zakładów prowadzących działalność magazynową i usługową oraz zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą o nawierzchni asfaltowej.

Rejon lokalizacji uzbrojony jest w sieci infrastruktury technicznej: energia elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna.

Ogrodzenie frontowe zostało wykonane z rur stalowych kwadratowych w ramach z rur stalowych prostokątnych mocowanych do słupków stalowych, osadzonych w cokole betonowym. Bramy wjazdowe takiej samej konstrukcji, w tym dwie rozsuwane i otwierane elektrycznie i jedna brama dwuskrzydłowa otwierana ręcznie. Pozostałe ogrodzenie wykonane z siatki stalowej mocowanej do słupków stalowych.

Nieruchomość posiada wewnętrzną drogę dojazdową do dwóch hal, wewnętrzne place manewrowo – postojowe, parking na samochody osobowe o powierzchni  ok. 1050m2 z nawierzchnią wykonaną z kostki brukowej.

Obiekt w zabudowie wolnostojącej, konstrukcji stalowej, magazynowy, wysokiego składowania.

Konstrukcja
- ławy i stopy fundamentowe z betonu zbrojonego
- ściany osłonowe z blachy stalowej trapezowej lakierowanej ocieplone wełną mineralną ( technologia llentabhallen)
- tylna ściana murowana spełniająca rolę oddzielenia pożarowego o odporności ogniowej, otynkowana dwustronnie, wzmocniona słupami stalowymi
- dach konstrukcji stalowej kryty jak ściany osłonowe, ocieplony wełną mineralną, w dachu wykonane sa pasma doświetlające wykonane z płyt poliwęglanowych oraz klap dymowych p.ppożarowe uruchamiane elektrycznie, rynny i rury spustowe z tworzywa sztucznego.
- drzwi zewnętrzne (awaryjne) konstrukcji aluminiowej szt.2
- dwie bramy żaluzjowe podnoszone ręcznie (przy dokach przeładunkowych) oraz jedna brama żaluzjowa, wjazdowa do hali z poziomu "0", w bocznej części hali dodatkowa brama żaluzjowa podnoszona ręcznie.
- posadzka: cementowa utwardzona włóknem stalowym rozproszonym
Do obiektu doprowadzono instalacje: elektryczna (w tym oświetlenie awaryjne), hydrantowa p.pożarowa, odgromowa, telefoniczna, alarmowa monitorowana, ogrzewanie - hale wyposażone w 2 przemysłowe nagrzewnice gazowe, dodatkowo instalacje szczelności gazu.


Obecnie Hala jest wynajmowana (100% najmu) – możliwość przejęcia nieruchomości z obecnymi najemcami, co umożliwia stały dochód.
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-HS-5645
Lokalizacja Suchy Las (gw), Suchy Las
Pow. całkowita [m2] 4 000,00 m²
Cena 5 550 000 PLN
Cena/m2 1387.50 PLN

Nieruchomość

Standard

Pomieszczenia

Podobne oferty

IMP-HS-5644, Hala na sprzedaż, Suchy Las (gw), Suchy Las

Hala na sprzedaż,
Suchy Las (gw), Suchy Las

Pow. całkowita [m2]: 4000.00

5 400 000 PLN