IMP-LS-11848 Rzepin, Rzepin - lokal na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Dworek z XVIII wieku z historią, Rzepin, powiat słubicki, województwo lubuskie.

Do sprzedania piękny, zabytkowy dworek z drugiej połowy XVIII wieku. W roku 1976 wpisany do rejestru zabytków. Wyremontowany w latach 2000-2001.
Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 3.741 m2, zabudowanej zabytkowym dworkiem o powierzchni zabudowy 513,51 m2, oraz budynkiem garażowo - gospodarczym składającym się z 6 boksów garażowych i 2 pomieszczeń gospodarczych o łącznej powierzchni użytkowej 186,09 m2.

Dwór klasycystyczny, zbudowany na planie prostokąta o wymiarach 20 x 14,3 m, parterowy z poddaszem niższym i wyższym użytkowym. Na fasadzie frontowej od strony południowej, na osi budynku znajduje się piętrowy ryzalit natomiast od strony północnej, nad wejściem znajduje się trójkątna lukarna. Dach mansardowy pokryty ceramiczną dachówką karpiówką. Częściowo podpiwniczony wzdłuż północnej ściany budynku.
Dworek pierwotnie pełnił funkcję mieszkalną. W drugiej połowie XX wieku był użytkowany jako budynek biurowy. Obecnie budynek pełni funkcję biurowo - mieszkalną, gdzie na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe i techniczne z zapleczem socjalno - sanitarnym; na poddaszu niższym ( I piętro) i wyższym znajdują się pomieszczenia mieszkalne; w piwnicy znajduje się kotłownia gazowa oraz pomieszczenia gospodarcze.

Budynek garażowo - gospodarczy. Murowany, otynkowany, parterowy, wolnostojacy, niepodpiwniczony. Na powierzchnię budynku składa się sześć boksów garażowych oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną karpiówką. Posadzki betonowe. Boksy zamykane bramami garażowymi.

Działka o kształcie nieregularnym. Teren ogrodzony ogrodzeniem stalowym kutym na słupkach stalowych i murowanym cokole, całość oświetlona. Dojście do budynku i dojazd do garaży utwardzony kostką granitową, przed samymi garażami utwardzenie polbrukiem. Przy budynku od strony południowo - zachodniej urządzona zieleń z wieloletnimi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. 

Nieruchomość położona w centrum Rzepina, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działka w pełni uzbrojona, media: prąd, gaz, woda, internet, kanalizacja miejska.
W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa, handlowo - usługowa, oświatowa, przychodnia.

Bardzo dobra lokalizacja. Miasto położone przy drodze krajowej nr 92 oraz autostradzie A2 daje możliwość szybkiego wyjazdu w kierunku Berlina, Poznania, Warszawy. Do Gorzowa Wlkp ok 66 km, Zielonej Góry ok 85 km.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego niezwykłość tego miejsca.

https://youtu.be/R0pJuFYa9x8


OFERTA DOSKONAŁA POD INWESTYCJĘ !

 

Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt.


Prowadząca ofertę:
Ewa Włodarczyk - Białek
tel. 502-600-130


Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Ewa Białek.
502-600-130
ewa@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-LS-11848
Lokalizacja Rzepin, Rzepin, Słubicka
Pow. całkowita [m2] 513,51 m²
Cena 3 000 000 PLN
Cena/m2 5842.15 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Własność

Pomieszczenia