IMP-GS-5624 Kostrzyn - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA KOSTRZYN  PRZY DRODZE 92 i S5

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość niezabudowana o powierzchni 2,393 ha położona w miejscowości Kostrzyn, powiat Poznański.

Idealna lokalizacja działki bezpośrednio przy trasie 92 Warszawa- Berlin, 2 km od wjazdu na S5 i 13 km od A2. Zjazd na działkę odbywa się ze skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, w sąsiedztwie wjazd na S5, firmy produkcyjno- usługowe, bazy sieci handlowych Chata Polska, Biedronka, bliska odległość od Poznania, Wrześni, Nekli.

Działka nie posiada warunków zabudowy, nie jest też objęta Planem Miejscowym. Sąsiednie działki objęte planem zagospodarowania, przeznaczone są pod aktywizację gospodarczą. Maksymalna wielkość zabudowy do 60%, wysokość zabudowy nie może przekraczać 3 kondygnacji lub jeśli 1 kondygnacja- do 10m wysokości, do czasu wybudowania kolektora- zbiornik bezodpływowy lub oczyszczalnia.

Dopuszczalny jest podział działki pod warunkiem zabezpieczenia bezpośredniego wjazdu na drogę publiczną.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Ewa Białek.
502-600-130
ewa@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-GS-5624
Lokalizacja Kostrzyn
Przeznaczenie działki inwestycyjna, przemysłowa
Pow. całkowita [m2] 23 935,00 m²
Cena 2 000 000 PLN
Cena/m2 83.56 PLN

Nieruchomość

Standard
Dojazd asfalt
Otoczenie działki niezabudowane
Położenie obrzeża miasta