IMP-HS-5643 Suchy Las (gw), Suchy Las - hala na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

SPRZEDAŻ. HALE pow. 1800m2 i 2000m2, MAGAZYNY, BIURA, PARKING, PLAC MANEWROWY. SUCHY LAS. POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 8012m2

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem hali biurowo-magazynowo-produkcyjnej i budynkiem hali magazynowej z łącznikiem i wiatą, zlokalizowane przy wylocie z Poznania na Oborniki w miejscowości Suchy Las, powiat poznański.

Całość położona jest na działkach o łącznej powierzchni ok. 8012m2. Teren zagospodarowany, z parkingiem na około 20 samochodów, plac manewrowy dla tirów.

Obiekty znajdujące się na działce:
- budynek hali biurowo-magazynowo-produkcyjnej 1800m2 (Biura 600m2 - 2 poziomy, hala 1600m2, łącznik)
- budynek hali magazynowej 2000m2
- łącznik pomiędzy halami o powierzchni użytkowej 52,6m2
- wiata pomiędzy halami o powierzchni zabudowy 58,4m2

Powierzchnia biurowa około 600m2 -  (klimatyzacja, sieć komputerowa, ogrzewanie gazowe) - sprzedawana jest z całkowitym wyposażeniem i umeblowaniem. Część magazynowa około 3400m2 - wysokość 7m (ogrzewanie olejowe). Obiekt  wybudowany w 2000 i 2003 roku.
Nieruchomość położona jest w obrębie zakładów prowadzących działalność magazynową i usługową oraz zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą o nawierzchni asfaltowej.

Rejon lokalizacji uzbrojony jest w sieci infrastruktury technicznej: energia elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna.

Ogrodzenie frontowe zostało wykonane z rur stalowych kwadratowych w ramach z rur stalowych prostokątnych mocowanych do słupków stalowych, osadzonych w cokole betonowym. Bramy wjazdowe takiej samej konstrukcji, w tym dwie rozsuwane i otwierane elektrycznie, oraz jedna brama dwuskrzydłowa, otwierana ręcznie. Pozostałe ogrodzenie wykonane z siatki stalowej mocowanej do słupków stalowych.

Nieruchomość posiada wewnętrzną drogę dojazdową do dwóch hal, wewnętrzne place manewrowo – postojowe, parking na samochody osobowe o powierzchni  ok. 1050m2 z nawierzchnią wykonaną z kostki brukowej.

HALA 1
Obiekt w zabudowie wolnostojącej, konstrukcji stalowej, w ¾ części ocieplone i izolowane.
W części frontowej pomieszczenia biurowe (samodzielny biurowiec pod dachem wspólnym hali): wzorcownia, obsługa klientów, biura, pomieszczenia socjalne. Pozostała część obiektu przeznaczona na magazyn wysokiego składowania. Część magazynu wykorzystywana jako pomieszczenia produkcyjne.

Konstrukcja
- ławy i stopy fundamentowe z betonu zbrojonego
- ściany osłonowe w części frontowej konstrukcji aluminiowej lakierowanej ze znacznym przeszkleniem, fasada aluminiowa, w szatniach i sanitariatach ścianki murowane z cegły kratówki.
- strop między kondygnacjami części frontowej budynku biurowca monolityczny z przestrzenią na okablowanie sieci komputerowo - informatycznej, ściany zewnętrzne biurowca obłożone nowoczesną płytą elewacyjną.
- schody konstrukcji stalowej kryte stopnicami drewnianymi, w dachu znajdują się pasma doświetlające z płyt poliwęglanowych, rynny i rury spustowe lakierowane, dach ocieplony wełną mineralną z sufitem podwieszanym (część biurowa z płyt gipsowo-kartonowych a część magazynowo - produkcyjna z elementów blaszanych, wyklejanych flizeliną) oraz w części przeszklony.
- drzwi zewnętrzne oraz w części pomieszczeń biurowych i pomieszczeń kotłowni aluminiowe, lakierowane z przeszkleniem, pozostałe drewniane wyższego standardu, drzwi pomiędzy częścią biurową a magazynową ognioodporne
- bramy żaluzjowe, segmentowe firmy Crawford podnoszone ręcznie
- posadzka: w magazynie cementowa utwardzona sedimentem metalowym, w części biurowej płytki ceramiczne oraz wykładzina dywanowa
- elewacja w części frontowej z płyt elewacyjnych typu „Steni Color”
Obiekt złożony jest z trzech części: z części magazynowej – z nieocieplonymi ścianami, z części biurowej i produkcyjnej ze ścianami ocieplonymi wełną mineralną. W części produkcyjnej rozprowadzona instalacja elektryczna do poszczególnych stanowisk produkcyjnych.
Do obiektu doprowadzono instalacje: elektryczna (w tym oświetlenie awaryjne), wodno-kanalizacyjna, gazowa, co z własną kotłownią, hydrantowa p.pożarowa, odgromowa, telefoniczna, alarmowa monitorowana.

HALA 2
Obiekt w zabudowie wolnostojącej, konstrukcji stalowej, magazynowy, wysokiego składowania.

Konstrukcja
- ławy i stopy fundamentowe z betonu zbrojonego
- ściany osłonowe z blachy stalowej trapezowej lakierowanej ocieplone wełną mineralną ( technologia llentabhallen)
- tylna ściana murowana spełniająca rolę oddzielenia pożarowego o odporności ogniowej, otynkowana dwustronnie, wzmocniona słupami stalowymi
- dach konstrukcji stalowej kryty jak ściany osłonowe, ocieplony wełną mineralną, w dachu wykonane sa pasma doświetlające wykonane z płyt poliwęglanowych oraz klap dymowych p.ppożarowe uruchamiane elektrycznie, rynny i rury spustowe z tworzywa sztucznego.
- drzwi zewnętrzne (awaryjne) konstrukcji aluminiowej szt.2
- dwie bramy żaluzjowe podnoszone ręcznie (przy dokach przeładunkowych) oraz jedna brama żaluzjowa, wjazdowa do hali z poziomu "0", w bocznej części hali dodatkowa brama żaluzjowa podnoszona ręcznie.
- posadzka: cementowa utwardzona włóknem stalowym rozproszonym
Do obiektu doprowadzono instalacje: elektryczna (w tym oświetlenie awaryjne), hydrantowa p.pożarowa, odgromowa, telefoniczna, alarmowa monitorowana, ogrzewanie - hale wyposażone w 2 przemysłowe nagrzewnice gazowe, dodatkowo instalacje szczelności gazu

ŁĄCZNIK MIĘDZY HALAMI 1 I 2
Obiekt w zabudowie zblokowanej z halą 1 i 2, konstrukcji stalowej ze ścianami i dachem z blachy stalowej, trapezowej, lakierowanej, posadzka cementowa utwardzona włóknem stalowym rozproszonym.

WIATA
Obiekt w zabudowie zblokowanej z halą 1 i 2, konstrukcji stalowej z dachem z blachy stalowej, trapezowej, lakierowanej, posadzka cementowa utwardzona włóknem stalowym rozproszonym. Pod wiata zainstalowana jest rampa nożycowa.

Istnieje możliwość zakupu dwóch hal razem ale również możliwość zakupu jednej z nich.

Obecnie Hale są wynajmowane (100% wynajmu) – możliwość przejęcia nieruchomości z obecnymi najemcami, co umożliwia stały dochód.
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-HS-5643
Lokalizacja Suchy Las (gw), Suchy Las
Pow. całkowita [m2] 8 012,00 m²
Cena 10 950 000 PLN
Cena/m2 1366.70 PLN

Nieruchomość

Standard

Pomieszczenia