IMP-HW-11985 Suchy Las (gw), Suchy Las - hala na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

WYNAJEM. HALE pow. 1350m2, MAGAZYNY, BIURA pow. 200m2, PARKING, PLAC MANEWROWY. SUCHY LAS.

Przedmiotem wynajmu jest:
- powierzchnia magazynowa ( regały wysokiego składowania 6m ) lub produkcyjna – 1350 m2 ,
- biura + powierzchnia socjalna 200 m2,
zlokalizowane przy wylocie z Poznania na Oborniki w miejscowości Suchy Las, powiat poznański.

Teren zagospodarowany, z parkingiem, plac manewrowy dla tirów.


Powierzchnia biurowa  -  klimatyzacja, sieć komputerowa, ogrzewanie gazowe z całkowitym wyposażeniem i umeblowaniem.
Część magazynowa  - wysokość 6m (ogrzewanie olejowe).

Nieruchomość położona jest w obrębie zakładów prowadzących działalność magazynową i usługową.
Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą o nawierzchni asfaltowej.

Rejon lokalizacji uzbrojony jest w sieci infrastruktury technicznej: energia elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna.

Ogrodzenie frontowe zostało wykonane z rur stalowych kwadratowych w ramach z rur stalowych prostokątnych mocowanych do słupków stalowych, osadzonych w cokole betonowym. Bramy wjazdowe takiej samej konstrukcji, w tym dwie rozsuwane i otwierane elektrycznie, oraz jedna brama dwuskrzydłowa, otwierana ręcznie. Pozostałe ogrodzenie wykonane z siatki stalowej mocowanej do słupków stalowych.

Nieruchomość posiada wewnętrzną drogę dojazdową do hali, wewnętrzne place manewrowo – postojowe, parking na samochody osobowe  z nawierzchnią wykonaną z kostki brukowej.

HALA
Obiekt w zabudowie wolnostojącej, konstrukcji stalowej, w ¾ części ocieplone i izolowane.
W części frontowej pomieszczenia biurowe (samodzielny biurowiec pod dachem wspólnym hali): wzorcownia, obsługa klientów, biura, pomieszczenia socjalne. Pozostała część obiektu przeznaczona na magazyn wysokiego składowania. Część magazynu wykorzystywana jako pomieszczenia produkcyjne.

Konstrukcja
- ławy i stopy fundamentowe z betonu zbrojonego
- ściany osłonowe w części frontowej konstrukcji aluminiowej lakierowanej ze znacznym przeszkleniem, fasada aluminiowa, w szatniach i sanitariatach ścianki murowane z cegły kratówki.
- strop między kondygnacjami części frontowej budynku biurowca monolityczny z przestrzenią na okablowanie sieci komputerowo - informatycznej, ściany zewnętrzne biurowca obłożone nowoczesną płytą elewacyjną.
- schody konstrukcji stalowej kryte stopnicami drewnianymi, w dachu znajdują się pasma doświetlające z płyt poliwęglanowych, rynny i rury spustowe lakierowane, dach ocieplony wełną mineralną z sufitem podwieszanym (część biurowa z płyt gipsowo-kartonowych a część magazynowo - produkcyjna z elementów blaszanych, wyklejanych flizeliną) oraz w części przeszklony.
- drzwi zewnętrzne oraz w części pomieszczeń biurowych i pomieszczeń kotłowni aluminiowe, lakierowane z przeszkleniem, pozostałe drewniane wyższego standardu, drzwi pomiędzy częścią biurową a magazynową ognioodporne
- bramy żaluzjowe, segmentowe firmy Crawford podnoszone ręcznie
- posadzka: w magazynie cementowa utwardzona sedimentem metalowym, w części biurowej płytki ceramiczne oraz wykładzina dywanowa
- elewacja w części frontowej z płyt elewacyjnych typu „Steni Color”
Obiekt złożony jest z trzech części: z części magazynowej – z nieocieplonymi ścianami, z części biurowej i produkcyjnej ze ścianami ocieplonymi wełną mineralną. W części produkcyjnej rozprowadzona instalacja elektryczna do poszczególnych stanowisk produkcyjnych.
Do obiektu doprowadzono instalacje: elektryczna (w tym oświetlenie awaryjne), wodno-kanalizacyjna, gazowa, co z własną kotłownią, hydrantowa p.pożarowa, odgromowa, telefoniczna, alarmowa monitorowana.

Ogrzewanie gazowe / instalacja alarmowa Solid / światłowód / sieć komputerowa

Czynsz najmu : biuro 35zł / m2 + gaz + ee

                        magazyn 17zł /m2 + gaz + eeOkres wynajmu : od 1 marca 2024 na czas nieokreślony z 6 miesięcznym terminem wypowiedzenia


 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Małgorzata Machucka.
690-516-202
m.machucka@imperium.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty IMP-HW-11985
Lokalizacja Suchy Las (gw), Suchy Las
Pow. całkowita [m2] 1 350,00 m²
Czynsz najmu 30 000 PLN
Cena/m2 0.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Przeznaczenie hali produkcyjno-magazynowy

Pomieszczenia